آموزش فروش برنج های موجود در سایت، رقابت با سایر فروشندگان

آموزش فروش برنج های موجود در سایت، رقابت با سایر فروشندگان


در گذشته نحوه اضافه کردن محصول و همچنین آموزش کار با پنل فروشندگی را گفته ایم.

این امکان در امیلدان فراهم شده که فروشندگان در سایت بتوانند محصولات موجود را خود نیز بطور مستقیم بفروشند.

هنگامی که با یوزر خود در سایت لاگین کنید و به هر یک از محصولات سایت که سر بزنید با گزینه ای به نام میخواهم فروشنده باشم مواجه میشوید. با انتخاب این گزینه وارد قسمت ویرایش مشخصات آن محصول برای قرار دادن آن در فروشگاه خود میشوید.

فروش برنج های موجود در سایت

حال مشخصه هایی وجود دارد که هر کدام را بطور مختصر توضیح میدهیم.

نام و عنوان محصول

این مشخصه عنوان محصول شماست. سعی کنید مشخصات منحصر به فردی در عنوان به کار ببرید. مثلا اگر محصول ارگانیک است و محل کشت آن آستانه است عنوان “برنج هاشمی ارگانیک درجه یک آستانه” را وارد کنید

قیمت محصول

قیمت اصلی محصول خود را وارد کنید. توجه کنید این قیمت را باید به میزان کیلو حساب کنید. یعنی برای محصولی ۱۰ کیلویی با قیمت هر کیلو ۱۰،۰۰۰ تومان میبایست مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ را وارد کنید.

توجه داشته باشید که میزان ۵% از قیمت اصلی که وارد کردید به عنوان سهم فروش فروشگاه اینترنتی امیلدان در نظر گرفته خواهد شد.

توضیح مختصر

توضیحی در حد یک خط در مورد محصول خود بدهید. این توضیح به صورت خلاصه وقتی که کاربر در گوگل جستجو میکند نمایش داده میشود.

روش تحویل و مشخصات حمل و نقل

مشخصات اندازه محصول را وارد کنید. دقت کنید وزن محصول در محسابه قیمت ارسال رابطه مستقیم دارد.

لطفا روش دلخواه حمل و نقل خود را انتخاب کنید. توجه نمایید هزینه ارسال توسط هر یک از روش های حمل و نقل بر عهده شما میباشد لذا مبلغ اصلی محصول را با توجه به در نظر گرفتن هزینه ارسال وارد نمایید.

ویژگی های محصول

ویژگی ها همان مشخصات فنی هر محصول هستند که هنگام مقایسه محصولات به کاربر برای انتخاب بهتر کمک میکند. لطفا با توجه به کیفیت محصول خود مقدار لازم برای هر ویژگی را به دقت انتخاب نمایید. پیشنهاد میشود برای هر مشخصه تنها یک مقدار انتخاب کنید.

توضیحات تکمیلی

توضیحات کامل محصول خود را بنویسید. این توضیحات برای محصول خیلی مهم است. حداقل طول توضیحات میبایست بیش از ۴۰۰ کلمه باشد. پیشنهاد میکنیم برای مشاهده نمونه سایر محصولات سایت را نگاه کنید.

فروش برنج های موجود در سایت

برچسب ها:,,

ثبت نظر