آموزش افزودن محصول جدید به پنل فروشندگی

آموزش کار با پنل فروش برنج

آموزش افزودن محصول جدید به پنل فروشندگی


پیشتر یک آموزش کلی از پنل فروشندگی آپلود کرده ایم که میتوانید آنرا مشاهده کنید.

برای اضافه کردن محصول به پنل فروشندگی میبایست ابتدا با یوزر خود وارد فروشگاه خود شوید سپس از طریق یکی از راه های مشخص شده زیر وارد بخش محصولات شوید.

آموزش افزودن محصول جدید

سپس بر روی افزودن محصول جدید کلیک کنید.

آموزش افزودن محصول جدید

حال در این قسمت همانطور که مشاهده میکنید مشخصه های مختلفی برای محصولتان وجود دارد که هر یک را بطور مختصر توضیح میدهیم.

نام و عنوان محصول

این مشخصه عنوان محصول شماست. سعی کنید مشخصات منحصر به فردی در عنوان به کار ببرید. مثلا اگر محصول ارگانیک است و محل کشت آن آستانه است عنوان “برنج هاشمی ارگانیک درجه یک آستانه” را وارد کنید

قیمت محصول

قیمت اصلی محصول خود را وارد کنید. توجه کنید این قیمت را باید به میزان کیلو حساب کنید. یعنی برای محصولی ۱۰ کیلویی با قیمت هر کیلو ۱۰،۰۰۰ تومان میبایست مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ را وارد کنید.

توضیح مختصر

توضیحی در حد یک خط در مورد محصول خود بدهید. این توضیح به صورت خلاصه وقتی که کاربر در گوگل جستجو میکند نمایش داده میشود.

تصویر اصلی محصول

یک تصویر با کیفیت از محصول را انتخاب کنید زیرا این تصویر به کاربر نمایش داده میشود و بعنوان مدلی از محصول نهایی باید باشد که کاربر میبیند. تصویر اصلی محصول باید دقیقا مانند محصول باشد تا باعث نارضایتی مشتری نشود.

گالری تصاویر

تصویر محصول از زاویه ای دیگر، تصویر قبل و بعد از پخت و هر تصویری کاربر را به انتخاب راحت تر کمک میکنید آپلود کنید. بیش از ۳ تصویر اضافه کنید تا مشتری امکان مشاهده محصول از همه زوایا را داشته باشد.

دسته بندی

دسته بندی محصول خود را با توجه به دسته های تعریف شده در لیست زیر انتخاب کنید. مثلا اگر برنج هاشمی میباشد آنرا به دسته بندی هاشمی ببرید.

برچسب

یک یا چند برچسب برای محصول خود انتخاب کنید. این برچسب ها به جستجو بهتر محصول شما کمک میکنند. برچسب های انواع محصولات شما را مشخص میکنند. یعنی برای برنج هاشمی ایرانی در آستانه باید برچسب هایی مثل “برنج هاشمی”، “برنج آستانی” و “برنج ایرانی” استفاده کنید
این برچسب های حداقل یک عدد و حداکثر میبایست ۳ عدد باشد که به جستجوی بهتر محصولات شما کمک میکند

توضیحات تکمیلی

توضیحات کامل محصول خود را بنویسید. این توضیحات برای محصول خیلی مهم است. حداقل طول توضیحات میبایست بیش از ۴۰۰ کلمه باشد. پیشنهاد میکنیم برای مشاهده نمونه سایر محصولات سایت را نگاه کنید.

آموزش افزودن محصول جدید

در آخر هم اگر میخواهید محصول شما ثبت و منتشر شود بر روی دکمه ثبت و افزودن محصول جدید کلیک کنید و اگر میخواهید آنرا فقط ثبت کنید و بعدا منتشر کنید روی دکمه ثبت محصول کلیک کنید.

برچسب ها:,

ثبت نظر